FAALİYETLER

ROBOTLU HÜCRELER _

Entra Robot işin gereklilikleri, müşterinin ihtiyacı, çevresel şartlar ve iş güvenliği gibi tüm parametreleri göz önüne alarak robotlu üretim hücreleri imal eder ve devreye alır. Hemen hemen her işe uygun bir hücre mimarisini tasarım kütüphanesinden seçmek mümkündür. Yine de gerektiğinde işe özel yeni bir hücre yapısı tasarım sürecine sokulur.

FİKSTÜR VE SİSTEM TASARIMI _

Bir sistemin hızlı bir şekilde devreye alınması ve verimli çalışması öncesindeki tasarımın hatasız olarak yapılmasına bağlıdır. Senelerin getirdiği tecrübe ile Entra sistem ve proses akışlarını doğru kurgular, simülasyon ile doğrular, en karmaşık gazaltı ve punta kaynağı uygulamaları için fikstür tasarımlarını gerçekler. Ürün akışının otomatize edildiği üretim hatları kurar.

ÇEVRE BİRİMLERİ _

Proses, erişim veya verimlilik için parçanın veya robotun hareketlendirilmesi gerektiği durumlarda Entra standart ürün kütüphanesinden uygun slider, pozisyoner, döner tabla, gantry ve hücre tasarımlarını kullanır. Yüksek pozisyonlama hassasiyeti ile işe uygun taşıma kapasitesi ve hıza sahip çevre birimleri robotik kaynak uygulamalarının ayrılmaz bir parçasıdır.

ÜRETİM HATLARI _

Entra otomotiv ana üreticilerinde ve yan sanayilerinde parçaların adım adım taşındığı üretim hatları tasarlar, kurar ve devreye alır. Yüksek seviye bir mühendisliğin yanı sıra yetkin bir ekip ve güçlü lojistik gerektiren bu hatlar Entra Robot’un fark kattığına inandığı uygulama alanlarıdır.